Чому період зимових свят – одна із кращих можливостей для фрілансерів?

Всім привіт! На зв’язку Галина Максимів і Школа фрілансу для перекладачів.

Грудень – місяць підбиття підсумків і місяць святкувань. Проте для міжнародних фрілансерів, особливо початківців – це місяць можливостей.

Зазвичай, якщо ви працюєте з міжнародними замовниками, в кінці листопада або на початку грудня, ви отримаєте від них форму, яку вони попросять вас заповнити: Availability during the Holiday Season Report. Тобто доступність для роботи впродовж свят. Більшість перекладачів, які вже мають багато клієнтів, хочуть відпочити, і позначають свою недоступність для роботи орієнтовно від середини грудня до середини січня.

Це і є ідеальна нагода для новачків вклинитися, заявити про себе і здобути нових клієнтів. Так, вам доведеться попрацювати підчас свят, але ж якщо ти новоспечений фрілансер – ти готовий працювати ледь не круглодобово, щоб здобути нових замовників.

В грудні-січні багато роботи на перекладацькому ринку, одні тільки фінансові звіти за минулий рік та бюджети на наступний рік чого варті!!!

Насправді замовники, як і всі люди, вважають пошук нового підрядника стресом, і якщо вони задоволені поточним перекладачем, вони працюватимуть з ним, і шукатимуть когось нового тільки коли буде піджимати.

А піджимає зазвичай у святкові періоди, як от Різдво. І тоді на біржах фрілансу з’являється безліч реальних робіт (а не просто запитів на потенційну співпрацю), і саме тоді молодим фрілансерам реально вклинитися і знайти нового замовника – агентство перекладів.

А якщо вам ще пощастить і вам попадеться новий прямий замовник агентства, то при успішному виконанні вами перекладу, надалі того клієнта агентство закріпить за вами. Оскільки саме такою є практика на міжнародному ринку, де окремого замовника закріплюють за конкретним перекладачем.

Тому користайте з цього шансу. І здобувайте нових клієнтів.

З вами була Галина Максимів і Школа фрілансу для перекладачів. Почуємось. Па-па.