Payoneer – одна із найвигідніших систем прийому платежів для українських фрілансерів. Фішки і переваги роботи з Payoneer

Всім привіт! На зв’язку Галина Максимів і Школа фрілансу для перекладачів.

Вітаю Вас у новому 2019 році! Бажаю вам успішних проектів, нових замовників і цікавого професійного спілкування, а ми вам у цьому допомагатимемо!

Завершили минулий рік ми темою фінансів, а саме ми розглядали особливості виведення коштів із гаманця Skrill, а сьогодні продовжимо тему фінансів і розглянемо лайфхаки роботи із такою платіжною системою як Payoneer.

Система Payoneer є надзвичайно корисною для фрілансерів і за останній рік вона набрала великих обертів розвитку в Україні. Великою мірою це відбулося завдяки двом факторам: стрімкому розвитку ІТ галузі в Україні, з одного боку, і тим фактом, що в Україні не працює PayPal, з іншого.

Чому так? Завдяки цим двом факторам Payoneer став одним із найпопулярніших методів отримання винагороди українськими ІТ-шниками. Оскільки кількість затребуваних ІТ спеціалістів в Україні тільки зростатиме – Payoneer побачив у цьому величезну можливість і вже зараз є способом отримання гонорарів номер один в ІТ сфері.

На одній із конференцій Payoneer українські амбасадори цього бренду поділилися інформацією, що за минулий рік Україна вийшла в пятірку лідерів серед усіх країн, які працюють з Payoneer по обємах проведених коштів. Це сприяло тому, що у Києві минулого 2018 року відкрили один із офісів Payoneer, а всього таких офісів по світу лише декілька, сайт системи локалізують українською, гривню введуть в список валют системи, і це лише деякі з великих переваг, які відкрилися для українців завдяки шаленому розвитку ІТ в Україні.

Отже, які є фішки роботи з цією платіжною системою?

1) Payoneer налагодив роботу з Приватбанком, і тепер фрілансери можуть офіційно виводити кошти з Пейонір гаманця на свій рахунок підприємця в Приватбанку. Причому, за дуже вигідними умовами – перевірено на собі!

2) Payoneer запровадив мультивалютність. Тобто, ви можете одночасно мати декілька різних валютних рахунків на Пейонір. По замовчуванню це долар, євро і фунт, але також ви можете подати додатковий запит на підтримку і вам відкриють рахунки в інших популярних валютах, яких у Пейонір декілька десятків. Тобто, якщо ви працюєте, наприклад, із Канадою, ви можете відкрити рахунок в канадських доларах і замовник платитиме вам у цій валюті, що є дуже вигідним для замовника, оскільки він платить малу комісію за переказ коштів у місцевій валюті.

3) Payoneer має внутрішній конвертер. Тобто, ви можете вільно перекидати кошти між різними валютами без жодної комісії і за дуже вигідним курсом. Наприклад, клієнт з Британії заплатив вам у фунтах, а вам потрібен долар США. Ви конвертуєте свої фунти в долар і вже за кілька годин кошти списуються з фунтового рахунка і з’являються на доларовому.

4) Ви можете замовити картку Payoneer в доларах чи євро і розраховуватися нею, перебуваючи за кордоном.

Або ж робити покупки в інтернеті. Тобто при цьому вам не потрібно виводити кошти на карточку чи рахунок українського банку – по замовчуванню кошти лежать на вашому картковому рахунку пейонір, яким ви можете без проблем користуватися за кордоном.

Ось такі чотири основні фішки роботи з цією платіжною системою. Ви можете прямо зараз зареєструватися в Пейонір і вже через місяць вам на вашу вказану фізичну адресу надійде карточка і ви зможете користуватися всіма перевагами цієї системи, тим більше що абонплата за користування є сталою (близько 30 євро в рік) і не залежить від сум руху коштів по рахунках.

На цьому все. Напишіть в коментарях, який ваш досвід користування цією платіжною системою.

З вами була Галина Максимів і Школа фрілансу для перекладачів. Папа