Проміжні дедлайни – rolling deliveries – застосовуються у яких випадках?

Вмім привіт! На звязку Галина Максимів і Школа фрілансу для перекладачів.

Часто перекладачі, які тільки починають працювати на міжнародному фрілансі, не до кінця розуміють, що це таке rolling deliveries і навіщо вони потрібні.

Проміжні дедлайни означають, що ціле достатньо велике замовлення ділять на дві чи більше частин і просять перекладача здавати замовлення частинами.

Бувають декілька різних ситуацій, коли проміжні дедлайни можуть знадобиттся.

1. Тест.

Новий клієнт працюємо перший раз, перевіряють рівень якості ваших послуг, тому потрібно  видати якість, наближену до ідеальної.

2. Новий клієнт.

Ви працюєте вперше. Тісний дедлайн. Бюро страхується і враховує можливі ризики. Та намагається запобігти форс-мажорам. Тому що, якщо ви не здасте перший проміжний дедлайн, або ж здасте невідповіну якість, у бюро буде можливість призупинити вас і передаии текст в роботу іншому постачальникові.

3. Кінцевому клієнтові потрібні деякі документи замовлення раніше.

Переважно це стосується юридичних замовлень документів, які подаються для супроводу судових процесів. Іноді, такі замовлення є величезними і гіпертерміновими, оскільки у судах часто швидкість вирішує результат справи. Також, це можуть бути медичні замовлення. Наприклад, переклад особистих аналізів. У випадку, коли якісь аналізи потрібні швидше, як от для проведення операції чи встановлення діагнозу.

Проміжні дедлайни важливі!

В кожному разі, потрібно ставитися до проміжних дедлайнів як до кінцевих з погляду якості, але казати замовникові застереження, що при здачі кінцевого замовлення може виникнути необхідність щось змінити у вже зданих частинах.

І обов’язково варто спитати замовника, чи це буде можливим. Оскільки якщо ні – тоді потрібно старатися по максимуму здавати остаточні формулювання.

На цьому все. На зв’язку була Галина Максимів і Школа фрілансу для перекладачів. Балансуйте свої життєві зусилля – Optimize your efforts!

Почуємось!